Warsztaty integracyjne w trakcie „Europejskiego Tygodnia Kodowania” PDF Drukuj
wtorek, 07 listopada 2017 10:26
 W dniu 17 października gościliśmy w naszej szkole uczniów klasy VII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Siewierza.Zaproszeni goście wspólnie z uczniami klasy IV i VI naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach z robotyki zorganizowanych w ramach „Europejskiego Tygodnia Kodowania”.

Podczas zajęć uczniowie zdobyli wiele umiejętności. Pracując w grupach poznali tajniki programowania i konstruowali swoje własne roboty z klocków LEGO Mindstorms. Wspólna praca z klockami stała się dla nich nie tylko nauką, ale i zabawą. Warsztaty były jednocześnie miłym spotkaniem integracyjnym, podczas którego uczniowie mogli nawiązać nowe znajomości.

Miło wspominamy czas spędzony z naszymi gośćmi. Dziękujemy za wizytę, zapraszamy ponownie i życzymy dalszego rozwijania pasji programowania.