GŁOSOWANIE PDF Drukuj

NA NASZ PROJEKT!

Widzę, próbuję, rywalizuję…

Pokocha

matematykę w trzech krokach!

Nasz projekt opiera się na poznawaniu matematyki w trzech krokach:

1. Zaintrygowanie efektami wizualnym.

2. Działania wykonywane w praktyce.

3. Rywalizacja między klasami, w których przewidziany jest aktywny udział rodziców.

Głosowanie trwa do 14 grudnia. Zapraszamy całą społeczność szkolną do oddania głosu na nasze projekt, promowanie wśród znajomych i kolegów oraz zachęcanie do głosowania.

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę konkursu - www.projektzklasa.pl,

2. Kliknij przycisk „Głosuj” przy wybranej przez siebie pracy konkursowej,

Projekt nr399

Widzę, próbuję, rywalizuję. Pokochać matematykę w trzech krokach.

1. Wypełnij wyświetlony formularz głosowania podając imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz prawidłowo wpisz wyświetlające się hasło internetowe we wskazane pole,

2. Aktywuj link, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail,

3. Zaakceptuj Regulamin głosowania oraz wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu niezbędnym do przeprowadzenia głosowania zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Oddając głos na Nasz Projekt mamy szansę na zdobycie grantów, które zostaną wykorzystane na zakup okularów 3D/ projektora Full HD Led 3D, dzięki którym spojrzycie na matematykę w innym wymiarze poprzez zastosowanie nowych technologii!

mgr Joanna Starzyk
mgr Barbara Kowalik