FINAŁ AKCJI CAŁOROCZNEJ ZBIÓRKI KARMY I KOCÓW DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT PDF Drukuj
czwartek, 21 grudnia 2017 09:20
ZSO nr 5 w Sosnowcu jest szkołą propagującą zaangażowanie w pomoc innym. Innym – czyli nie tylko ludziom, ale również zwierzętom, szczególnie tym zaniedbanym, porzuconym, niechcianym, czyli nieszczęśliwym i pokrzywdzonym – ale nie przez los, tylko przez ludzi– tych złych, niedoceniających dobre, szczere serce, spojrzenie i zaufanie psa czy kota…

Opiekunowie corocznej i całorocznej akcji pomocy potrafią skutecznie motywować swoich wychowanków i innych uczniów naszej szkoły do przyłączenia się do zbiórki karmy, koców, kojców, ręczników i akcesoriów spacerowych dla zwierząt. W tym roku szkolnym zebraliśmy wspólnie całe mnóstwo w/w rzeczy, które we wtorek, 18 grudnia 2017 r., zawiozła do schroniska w Sosnowcu – Milowicach p. Aleksandra Bożek z 4 uczennicami z kl. VI A SP.
BARDZO DZIĘKUJEMY!
opiekunowie zbiórki: