Bal PDF Drukuj
poniedziałek, 22 stycznia 2018 14:22
 Nadszedł okres roztańczony, w rytmie samby zanurzony, obfituje w huczne bale, jak to zwykle w karnawale.
Tak! I w naszej szkole nadszedł czas na bal. Odbył się on 18. stycznia i zgromadził milusińskich z klas I - III. Przybyło wielu zaproszonych gości. Bal zaszczyciły księżniczki, królewny, czarodziejki, wróżki, motylki i biedronki. Nie brakło również królów, książąt, rycerzy – tych z przeszłości i przyszłości - policjantów i strażaków oraz wielu innych postaci z bajek i filmów.

Bawiły wszystkich Myszka i Pingwinek z Klubu Majery. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w pląsach, korowodach i indywidualnych tańcach, podczas których robiło się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!