Finał WOŚP w Gimnazjum PDF Drukuj
środa, 24 stycznia 2018 09:27
 W dn. 22 stycznia 2018 r. odbył się w naszej Szkole Finał WOŚP zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum. Uczennice klas III A GM i III B GM oraz nasi niezawodni mistrzowie od nagłośnienia uatrakcyjnili nam dwie przerwy obiadowe. Przyciągająca pod pokój nauczycielski młodzieżowa muzyka zachęcała do skorzystania z atrakcji czekających przy stolikach, gdzie nasze najstarsze gimnazjalistki oferowały przyklejanie kolorowych, fantazyjnych tatuaży oraz malowanie dłoni i twarzy. Dla każdego coś miłego – za złotówkę, dwie lub trzy.

W ten sposób podczas pół godziny zebraliśmy 119,40 zł!!!

Wszyscy, którzy przygotowali i przeprowadzili naszą akcję oraz ci, którzy szli na lekcję, prezentując dumnie swoje rysunki i tatuaże, przyczynili się do wsparcia ogólnopolskiej akcji WOŚP naszego wielkiego Jurka Owsiaka. Bardzo dziękujemy!

uczniowie i opiekunowie SU GM