WALENTYNKI W GM PDF Drukuj
czwartek, 15 lutego 2018 10:10
 14 lutego jest dniem, w którym każdy „TAJEMNICZY WIELBICIEL”, „TĘSKNIĄCY” i „ZAKOCHANA” mają okazję zaznaczyć, że są gdzieś niedaleko i mają kogoś w swoich myślach. A że czasem ogromnie trudne jest powiedzenie tego wprost, korzystają z nadarzającej się okazji.

W naszym gimnazjum jeszcze przed feriami zimowymi zawisł plakat informujący o „Poczcie Walentynkowej”, i, jak można się było spodziewać, oklejona serduszkami skrzynka nie pozostała pusta. Wszystkie walentynki trafiły do nadawców. A co dalej? – Zobaczymy!

Dla tych, którzy dopiero planują kiedyś w przyszłości wysłać jakąś walentynkę, prezentujemy galerię walentynek zaprojektowanych i wykonanych własnoręcznie przez starszych i najstarszych uczniów naszej szkoły. Zapraszamy na I piętro obok sali 34!

Samorząd Uczniowski GM