Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego, fotograficznego ,,Zima mnie kręci" PDF Drukuj
poniedziałek, 19 lutego 2018 00:00
 Kto tak nie lubi zimy jak dzieci i z wzajemnością, nie bez parady pisała Anna Jurksztowicz: ,,Zima lubi dzieci najbardziej na świecie..." Konkurs fotograficzny ,,Zimna mnie kręci" pokazał Nam jak bardzo kochacie zimowe szaleństwo na śniegu
W dzisiejszym świecie cyfryzacji robimy bardzo dużo zdjęć ale gorzej już z ich wywoływaniem, a przecież fotografia jest sztuką... Konkurs fotograficzny organizowany przez świetlicę ogólną pomógł zatem spotkać się z tą formą sztuki.... :) Jak widać nie było to takie proste zadanie, dlatego tym bardziej dziękujemy wszystkich uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i dostarczyli swoje prace. Ogromne gratulacje dla Was!!! Zapraszamy do kolejnych świetlicowych konkursów!!!MIEJSCA NA PODIUM OTRZYMALI:I miejsce:Natalia Weronika Szymon Masajada kl. III b, II miejsca:Dominik Bednarski kl. I b, Łukasz Pawlas kl. III d, III miejsca:Filip Krzemiński kl. III f, Dawid Fujarski kl. III a. Wyróżnienia SPECJALNE otrzymali:Zosia Łatka kl. II b, Patrycja Grabara kl. III e, Kamil Gawroński kl. III a. Wyróżnienia otrzymali: Amelia Pawłowska kl. II a, Tomek Skóra kl. II b, Wojtek Skuza kl. I a. Dziękujemy Wam bardzo kochani uczestniczy za to, że te piękne fotografie utworzyły taką wspaniałą galerię zdjęć w świetlicy!!! KULKĄ ŚNIEŻNĄ WAS RZUCAMY I POZDROWIENIA PRZESYŁAMY, WIOSNĘ WYWOŁUJEMY A WAS DO BRANIA UDZIAŁU W KOLNYCH KONKURSACH PRZYWOŁUJEMY!!!