Sukces uczniów w Ogólnopolskim Biennale Grafiki Komputerowej i Miniatury Plastycznej „W ODCIENIACH BIELI” PORTRETY ZWIERZĄT PDF Drukuj
środa, 13 czerwca 2018 08:26
   Uczniowie Oddziału III wzięli udział w I Ogólnopolskim Biennale Grafiki Komputerowej  i Miniatury Plastycznej „W ODCIENIACH BIELI” PORTRETY ZWIERZĄT organizowanym przez Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Prace uczniów powstały pod kierunkiem p.Justyny Brody. Portrety zwierząt oceniane były w kilku kategoriach wiekowych i podzielone zostały ze względu na technikę, w jakiej powstały. Konkurencja była olbrzymia, z 1826 prac nadesłanych na konkurs jury wybrało najlepsze. Nasi uczniowie: Patrycja Kret i Dariusz Loc zdobyli wyróżnienia. Prace trzech uczennic : Klaudii Borkowskiej, Aleksandry Nowak i Nikoli Wiślak zostały wybrane do wernisażu, który odbył się 9 czerwca 2018 r. w siedzibie CEKDiM we Wrocławiu. Na uroczystym wernisażu zostały wręczone dyplomu i nagrody. W imieniu wyróżnionych kolegów i koleżanek nagrody osobiście odebrała Patrycja Kret wraz z wychowawcą.