Podziękowania dla Darczyńców PDF Drukuj
środa, 13 czerwca 2018 08:39
Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji “Charytatywnego Biegu na rzecz Hospicjum”
udało nam się zebrać 22 489,54 zł.
Łącznie środki zebrane w ciągu 6 lat organizowanych imprez charytatywnych - biegów połączonych z festynami rodzinnymi wynoszą 106 232,55 zł
Główni sponsorzy:

BITRON POLAND, REMIKS- automatyka przemysłowa, POLWAX- parafiny przemysłowe, TAURON, ABC Szkło

oraz:

Szafranowy Dwór/ Hotel Szafran w Czeladzi, Zarządca nieruchomości MZBM, E. Leclerck, Firma Trusto Spin, Restauracja Warszawska/ Hotel Centrum, Laserhouse, Sz. P. Henryk Włoch, Biedronka, ING Bank Śląski, Andrzej Bednarczyk zdobienie szkła, Stowarzyszenie Turystyki Terenowej 4x4, Timken, Firma reklamowa „Whitebox”, Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o., Boogie- Woogie- Strefa Zabawy, HUHTAMAKI Foodservice Poland Sp z o.o., Fundacja PZU Galeria Kordian II Sosnowiec, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Hipermarket Carrefour Sosnowiec, McDonald’s Sosnowiec Plaza, „Twoje Paznokcie” Instruktor SPN Nails Professional Sosnowiec, sklep Dziecięcy „FIDO” Sosnowiec, „ZAPIEKARNIK” Sosnowiec, Salon Fryzjerski Brodacz Barber Shop i Akademie Szkoleniowe KEMON Dąbrowa Górnicza, Pizzeria Trattoria w Sosnowcu, firmy Nissan Japan Motors, Firma AWMIG w Sosnowcu, Firma INGIFT w Sosnowcu, Teatr Zagłębia w Sosnowcu, Firma Euro- Info- Podatki w Sosnowcu, Firma Orient, Belibe Sport SP. z o.o., Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik, „BALATON” Ośrodek Wypoczynkowy Sosnowiec, S.C. GAZTECH Sosnowiec, S.C. TRUSTO Sosnowiec, Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe „Evita”, Firma „INGRESSIO” Centrum Szkolenia Spawaczy, Market Budowlany Castorama, „Champion Aktywny Wypoczynek”, firma „Banasik” SJ Sosnowiec, Hipermarket Auchan, „Seahorse Store”, Leroy Merlin, Biuro Księgowo- Podatkowe w Sosnowcu ul. Modrzejowska, Teatr Śląski w Katowicach im. St. Wyspiańskiego, Miłosz Borycki  ,,Miuosh".

Wielkiej pomocy przy organizacji imprezy udzielili:

Sz. P. Barbara Markocka, Sz. P. Grzegorz Trela, Sz. P. Marcin Marzyński, Sz. P. Piotr Czopek, Sz. P. Joanna Kosakowska, Sz..P. Jerzy Kij, Sz. P. Urszula Kalecińska- Kucik, Sz. P. Iwona Miżyńska van ECK, Sz. P. Bogusława Chwierut, Sz. P. Aldona Latosik, Sz. P. Robert Kołdyka, Sz.P. Katarzyna Dominik, Fundacja „Dr Clown”, Sz. P. Ewa Pająk i Wolontariusze Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, Samorząd Uczniowski Zespołu wolontariuszy IV LO im. Stanisława Staszica w Sosnowcu, Komenda Miejska Policji w Sosnowcu, Straż Miejska w Sosnowcu, Ochotnicza straż pożarna Cieśla.

Serdecznie dziękujemy