Międzynarodowy Dzień Kropki PDF Drukuj
środa, 19 września 2018 11:24
 14 września obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Dla uczniów klas czwartych i piątychbyło to święto kreatywności i zabawy. Tego dnia założyliśmy ubrania w kropki, obejrzeliśmy film "The Dot", którego bohaterka Vashti dzięki kropce uwierzyła w siebie. W wielkich kropkach rysowaliśmy wspomnienia wakacyjne. Malowaliśmy kropki jak malarz Kandinsky i w ten sposób powstały “kropkowe” dzieła sztuki. Najważniejsza jednak w tym dniu była radość naszych uczniów, wynikająca z tego, że za sprawą małej kropki mogli stać się prawdziwymi artystami. Stanęliśmy też do Ligi Zadaniowej, rozwiązując zadania, w których kropka królowała. Święto Kropki w naszej szkole zorganizowali nauczyciele poloniści.