,,Wakacje moich marzeń” PDF Drukuj
wtorek, 02 października 2018 13:30
27 września odbyło się rozstrzygnięcie pierwszego świetlicowego konkursu w nowym roku szkolnym:,,Wakacje moich marzeń”.
Choć wakacje skończyły się już prawie miesiąc temu, to dzięki tym pięknym pracom plastycznym jeszcze długo będziemy o nich pamiętać, a najlepszą wiadomością jest fakt, że dokładnie za 9 miesięcy nadejdą kolejne

Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu za pomocą kredek, pasteli, farb oraz innych środków plastycznych obrazu przedstawiającego wymarzone wakacje. Większość prac była bardzo samodzielna, niektórym z was pomagali rodzice, ale dzięki temu dzieci mogły spędzić razem trochę więcej czasu.
Oczywiście werdykt Jury nie był prosty, braliśmy pod uwagę: pomysły, estetykę pracy, samodzielność, ciekawe rozwiązania plastyczne oraz talent, który bez wątpienia tkwi w każdym z was, trzeba go tylko rozwijać i pielęgnować, czyli brać udział w każdym konkursie świetlicowym.
Tym, którzy spróbowali bardzo dziękujemy, bo dzięki Wam trafiło do nas wiele wspaniałych prac. Trzy z nich zostały wysłane na konkurs ogólnopolski do MDK w Jeleniej Górze.
Oczywiście zasady konkursu są nieubłagane, nie wszyscy mogli zostać nagrodzeni i wyróżnieni, ale dla wszystkich uczestników mieliśmy słodkie podziękowanie za udział w konkursie.
A zatem wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
WYRÓŻNIENIA:
Paulina Chrobak kl.Ia, Lena Prokopiuk kl.Ic, Hanna Krakowiak kl.Ic, Iga Dziwanowska kl.IIa, Aleksandra Przybyszewska kl.IIa, Amelia Sroka kl.IIIa, Emilia Zając kl.IIIa.
MIEJSCA NA PODIUM:
I miejsce: Alan Długajczyk kl.Ia
II miejsce: Zofia Łatka kl.IIIb
III miejsce: Liliana Chmielewska kl.Ic