Mistrzostwa Śląska w tag rugby PDF Drukuj
poniedziałek, 08 października 2018 08:46
Dnia 23.09.2018r. odbyły się Mistrzostwa Śląska w tag rugby. Nasza szkoła podobnie jak w poprzednich latach również wystawiła swoją reprezentację w 3 kategoriach wiekowych : klas VII, klas VI i klas V. I z wielką dumą oraz radością pragniemy poinformować, iż udało nam się ugrać dublet, czyli podwójne Mistrzostwo Śląska. Zawdzięczamy to uczniom z klas VI, którzy pokonując rywali, zdobyli Mistrzostwo Śląska praz pierwszy
oraz uczniom z klas VII, którzy po raz drugi z rzędu okazali się najlepsi na Śląsku. Warto również przypomnieć, iż nasza szkoła ma także na swoim koncie brąz z Mistrzostw Śląska tag rugby., który wywalczyła kilka lat temu. Pocieszeniem jest również fakt, iż nie są to jedyni chętni uczniowie do brania udziału w tych rozgrywkach, ponieważ już od tego roku regularnych rozgrywek ligi tag rugby biorą udział i uczniowie z klas V. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy sukcesów.