OSTATNIE WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM PDF Drukuj
wtorek, 16 października 2018 10:31
 „Wybory to proces, w którym obywatele wybierają spośród zgłoszonych kandydatów swoich przedstawicieli do organów władzy. Jest to podstawowy mechanizm demokracji. (…) Podstawową metodą dokonywania wyborów jest głosowanie.” (źródło: Wikipedia)

Uczniowie naszego Gimnazjum już po raz ostatni wybierali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Spośród 6 kandydatów wygrało troje cieszących się największym zaufaniem i sympatią rówieśników. Hania, Wiktor i Patrycja będą w tym roku pośredniczyć między uczniami i opiekunami SU w celu planowania i przeprowadzania różnorodnych akcji realizowanych na terenie naszej Szkoły.
Pomysły i energia do działania poszczególnych gimnazjalistów zostaną spożytkowane w ten sposób, aby pod kierunkiem opiekunów SU właściwie wykorzystać nasz ostatni wspólny rok.