Świetliczaki na warsztatach artystycznych w bibliotece. PDF Drukuj
poniedziałek, 29 października 2018 10:15
W dniu 24 października grupa świetliczków odwiedziła Filię nr 15 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Pani Sylwia Szarwark zorganizowała dla nas warsztaty plastyczne przy wykorzystaniu zupełnie nieznanego nam urządzenia, jakim okazała się maszyna do
wykrojników scrapbookingu. Tradycyjny scrapbooking- jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami oraz pamiątkami rodzinnymi, w późniejszym okresie metoda ta zaczęła być wykorzystywana, w dużej mierze, do tworzenia kartek okolicznościowych. Nasza grupa natomiast podczas warsztatów stworzyła i ozdobiła pudełeczka na drobiazgi i różności, które niewątpliwie przydadzą się w każdym dziecięcym pokoju. Kolejne spotkanie z Panią Sylwią już w listopadzie.