Pomoc bezdomnym zwierzętom PDF Drukuj
poniedziałek, 26 listopada 2018 09:31
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu - Milowicach. Zbieraliśmy karmę dla psów i kotów oraz potrzebne akcesoria.
Ta wizyta to znakomity przykład to, że już od najmłodszych lat warto uczyć miłości i szacunku do innych. Nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt - by zaszczepić w uczniach jak najwięcej pozytywnych wartości, uwrażliwić na nieszczęścia i wpoić chęć niesienia pomocy potrzebującym; by uczyć przyjaznego stosunku do wszystkich zwierząt: tych, które są w naszych domach i tych, dla których domem jest schronisko.
Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom za udział w akcji.
Pragniemy dodać, że wdzięczność w oczach samotnych psiaków była bezcenna.