Świetliczaki na warsztatach w bibliotece. PDF Drukuj
poniedziałek, 17 grudnia 2018 10:28
 W środę 5 grudnia, w przeddzień Mikołajek grupa świetliczków została zaproszona na warsztaty plastyczne do Biblioteki Miejskiej Filia nr 15 w Sosnowcu. Pod okiem Pani Sylwii Szarwark, w mikołajkowej atmosferze, wykonaliśmy kartki bożonarodzeniowe, które zostaną wypełnione życzeniami świątecznymi i wysłane do najbliższych. Podczas warsztatów wykorzystaliśmy technikę scrapbookingu. Do wykonania zaprojektowanych kartek niezbędne okazały się: świecące cekiny w różnych kształtach, wstążki, folia, kolorowy papier oraz kreatywność naszych uczniów. Świetliczaki wykazały się dużą samodzielnością, dokładnością
i precyzją. Tworząc kartki świąteczne bez wątpienia kształtowaliśmy nasze umiejętności
i zdolności plastyczno- techniczne.