SZKOLNY KONKURS BAŚNIOWY PDF Drukuj
środa, 05 grudnia 2018 12:01
  Szkolny Konkurs Baśniowy już za nami! W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości nie było zaskoczeniem to, że nauczyciele - poloniści tym razem przygotowali zadania dotyczące legend i baśni z różnych zakątków Polski. Trzy grupy uczestników (każda to inna kategoria wiekowa) walczyły w różnego rodzaju konkurencjach. Były pytania, krzyżówki, puzzle związane z treścią baśni, ale też dotyczące charakterystycznych miejsc w naszym kraju.

Dopingowaliśmy wszystkim uczniom. Jednak - jak to zawsze w konkursach bywa - jedne drużyny okazały się dobre, a inne lepsze...

A zwycięzców mamy wielu:

Klasy IV

I miejsce – drużyna z klasy IV c

II miejsce – drużyna z klasy IV a

III miejsce – drużyna z klasy IV d

Klasy V

I miejsce – drużyna z klasy V c

II miejsce – drużyna z klasy V b

III miejsce – drużyna z klasy V a

Klasy VI

I miejsce – drużyna z klasy VI c

II miejsce – drużyna z klasy VI a

III miejsce – drużyna z klasy VI b

Wszyscy zostali obdarowani cennymi nagrodami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów