Sukces w Mega Misji PDF Drukuj
poniedziałek, 25 lutego 2019 11:14
 W programie Mega Misja grupa Naszych Świetliczaków biorąca udział w zajęciach podjęła się kolejnego wyzwania. Nasz ,,Gang Psotników" wykonał zadanie dodatkowe, które polegało na opisie 3 relacji z zajęć w jak najbardziej kreatywny sposób. Stanęliśmy na wysokości zadania aby jak najlepiej uatrakcyjnić zajęcia: ,,Superbohaterowie nie tylko w sieci", ,,Psotnik w telewizji", ,,Fakty, opinie i bliźniaki", m.in: zrobiliśmy zdjęcia w dwóch fotobudkach dla dziewczyn i chłopców z superbohaterami, rozdaliśmy wszystkim medale superbohaterów, dzięki pomocy pana Szymona Wałowskiego nagraliśmy zabawne wypowiedzi uczniów na temat : ,,Kim jest superbohater...? ", odegraliśmy scenki i wcieliliśmy się w role telewizyjne w programie talent show oraz wiadomościach, mieliśmy nawet swojego prezentera wiadomości, który wystąpił w Naszym specjalnym telewizorze ;) Dzięki ciekawym opisie, oryginalnej obróbce zdjęć, ciekawej relacji z tych zajęćwygraliśmy Ozobota z drewnianymi puzzlami. Byliśmy numer 1 w konkursie!Mieliśmy okazję już przetestować sprzęt podczas jednych z zajęć Mega Misji. Dzieciaki same zakodowały trasę aby Ozobot dojechał do Psotnika i bliźniaków z Mega Misji :) Wygrany Ozobot sprawuje się znakomicie i zapraszamy świetliczków w świetlicy ogólnej na zajęcia kodowania z Naszym nowym PRZYJACIELEM… ;)