Konkurs o tytuł WZOROWEGO ŚWIETLICZAKA PDF Drukuj
poniedziałek, 17 czerwca 2019 12:11
 13 czerwca spotkaliśmy się w świetlicy aby podsumować nasz całoroczny konkurs o tytuł: WZOROWEGO ŚWIETLICZAKA.

Konkurs trwa przez cały rok szkolny, od września do czerwca. 10 miesięcy czekamy, aby wyróżnić spośród 132 uczniów uczęszczających do świetlicy, tych najbardziej wyjątkowych, którzy przede wszystkim: odwiedzają nas dość regularnie, biorą udział w organizowanych w świetlicy konkursach, akcjach, imprezach, wyróżnia ich kulturalne zachowanie wobec kolegów i nauczycieli, są koleżeńscy, pomocni, uczynni i prawie zawsze uśmiechnięci. Warto dodać, że każdego roku staramy się, by nagrodę tą otrzymali uczniowie, którym jeszcze nigdy się to nie udało.
W obecnym roku szkolnym pobiliśmy podczas Pikniku Rodzinnego rekord Polski w ilości osób przeciągających autobus. U nas w świetlicy również padł rekord ilości Wzorowych Świetliczków, bo jest ich aż 12- dwunastu. Trzech chłopców i dziewięć dziewczynek. Niektórym brakowało dosłownie odrobinę, by również uzyskać takie wyróżnienie, dlatego bardzo serdecznie zachęcamy do brania przykładu z nagrodzonych kolegów i koleżanek.
I tak, w roku szkolnym 2018/2019 tytuł Wzorowego Świetliczaka otrzymują:

• Emilia Zając z kl. III a

• Magdalena Krzemień- kl. III a

• Paweł Markiewicz- kl. III b

• Michał Czyż- kl. II a

• Iga Leśniak- kl. I a

• Damian Kwiecień- kl. I a

• Julia Waligórska- kl. I c

• Julia Złotecka- kl. I c

• Maja Król- kl. I c

• Blanka Baranowska- kl. Ic

• Zuzanna Janicka- kl. I c