Po raz drugi zostaliśmy laureatami konkursu „Nauka dla Ciebie”! PDF Drukuj
wtorek, 18 czerwca 2019 14:11
Z przyjemnością informujemy, że grupa uczniów z klas 5b i 7c:
Anna Domagalska, Wiktoria Matusik, Wojciech Madej, Stanisław Tyrcha,Martyna Gruca, Amelia Gorczyca, Iga Śliwa, Martyna Regdas, Anna Krzyżanowska
wraz z nauczycielami (panią Anetą Kołton-Janiga i Katarzyną Łukaszewicz-Cholewa)zdobyli tytuł LAUREATA w ogólnopolskim konkursie „Nauka dla Ciebie” organizowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Centrum Nauki Kopernik.
Konkurs składał się z kilku etapów do których należały szkolenia internetowe dla nauczycieli, przygotowanie scenariusza pomocy naukowej, Letnia Szkoła Prototypowania – 5- dniowe szkolenie dla nauczycieli, wykonanie pomocy naukowej przez uczniów, przygotowanie 3-minutowego filmiku dotyczącego realizacji projektu „Nie – WAHAJ SIĘ –tego użyć!”
A oto nasz zwycięski projekt: