Konkursowy film „Nie wahaj się!” na miarę tytułu laureata PDF Drukuj
środa, 25 września 2019 11:09
zdj na strone

Zobacz nasz film:

https://youtu.be/sFufybc2eTo


Uczniowie z klas 8c : Amelia Gorczyca, Martyna Gruca, Martyna Regdas, Iga Śliwa, Anna Krzyżanowska i 6b: Stanisław Tyrcha, Wojciech Madej, Wiktoria Musialik, Anna Domagalska, wraz z opiekunami: panią Anetą Kołton-Janigą i Katarzyną Łukaszewicz-Cholewą wzięli udział w ogólnopolskim konkursie: „Nauka dla Ciebie” wykonując drgającą maszynę i wizualizer dźwięków do pozyskiwania krzywych Lissajou.
Ponadto nauczyciele w ramach konkursu wzięli udział w tygodniowym szkoleniu: „Letniej szkole prototypowania”. Efektem wspólnych działań zespołu projektowego stały się pomoce naukowe i 3 minutowy film
nakręcony podczas realizacji projektu dzięki którym otrzymaliśmy tytuł laureata konkursu „Nauka dla Ciebie”.