Sprzątanie świata PDF Drukuj
środa, 02 października 2019 15:12
alt
Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.
Nasza szkoła wraz z setkami tysięcy wolontariuszy– wszystkimi, którym zależy na ochronie środowiska, w dniach 20-27 września prowadziła działania propagujące ograniczanie powstawania odpadów, selektywną zbiórkę śmieci . Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów nazbieraliśmy wiele worków pełnych odpadów. Tegoroczne działania uświadomiły uczniom , żepotrzebny jest taki dzień, w którym wszyscy ludzie, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania, powinni wyjść z domów i sprzątać odpady, przyczyniając się do tego aby nasza planeta była czysta i zadbana.
Dziękujemy uczniom za ich ogromne zaangażowanie w tę akcję!