Ponadnarodowa Mobilność Uczniów – projekt przeznaczony dla uczniów klas 6 PDF Drukuj
piątek, 11 października 2019 13:01
Z przyjemnością informujemy, że tym roku szkolnym nasza szkoła otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej na realizację projektu Ponadnarodowa Mobilność Uczniów. W ramach działań projektowych planujemy tygodniowy pobyt w hiszpańskiej szkole. 22 uczniów z klas szóstych, wybranych na podstawie ściśle określonych zasad rekrutacyjnych, weźmie udział w codziennych zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych w szkole La Salle Palencia. W związku z tym zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji i zasad uczestnictwa uczniów w tym niecodziennym przedsięwzięciu.

Spotkanie odbędzie się 17 października 2019 (czwartek) w następujących godzinach:

Klasa 6A, 6B, 6C godz. 16:45

Klasa 6D, 6E, 6F, 6G, 6H godz. 17:30

Spotkanie odbędzie się w Sali 43.

Serdecznie zapraszamy!!!