Pola Nadziei 2019/2020 PDF Drukuj
poniedziałek, 21 października 2019 13:03
 Rozpoczęliśmy udział w kolejnej edycji kampanii społecznej, Pola Nadziei 2019/2020. Pierwsze działania podjęte przez uczniów naszej szkoły, to tworzenie „poletek nadziei” poprzez zbiórkę cebulek a następnie sadzenie żonkili, kwiatów symbolizujących nadzieję, które mają przypominać nam o ludziach cierpiących. W naszym mieście głównym organizatorem kampanii jest Hospicjum św. Tomasza, i właśnie pod siedzibą hospicjum, w miniony czwartek 17 października, sadziliśmy, w towarzystwie uczniów z innych sosnowieckich szkół, żonkile. Z grupą świetliczaków, w piątek 18 października, kontynuowaliśmy tworzenie „poletek nadziei” w przyszkolnym ogródku. Na efekty naszych działań czekamy z niecierpliwością do wiosny. Jednocześnie przypominamy, iż do końca października trwa zbiórka szyszek dla Hospicjum.