Młodzieżowy Grant Obywatelski PDF Drukuj
czwartek, 24 października 2019 13:21
 Zgodnie z harmonogramem MGO w ramach akcji informacyjno – edukacyjnej na początku września odbyło się spotkanie opiekunów Samorządu Uczniowskiego (koordynatorów akcji) z przedstawicielami samorządów klasowych 4-8. Uczniom przypomniano, czym jest Młodzieżowy Grant Obywatelski (daw. Młodzieżowy Budżet Obywatelski), jakie projekty można składać, ile pieniędzy przeznaczonych jest na realizację zwycięskiego projektu. Do 24 września uczniowie zgłosili następujące projekty:
1.STOP telefonom – zakup piłkarzyków ( kl.VIII c )
2.Zagospodarowanie korytarzy – zakup kanap ( kl. VIII c )
3.Nauka i relaks – Cichy pokój ( kl.VI e )
4.Oprawa muzyczna imprez -zakup mikrofonów bezprzewodowych ( kl. IV a)
5.Rozrywka – Pokój muzyczny ( kl. VI e )
Wszystkie propozycje zostały zaopiniowane pozytywnie i dopuszczone do dalszej realizacji. Kolejnym etapem będzie głosowanie (12.11-22.11.2019 r.), do którego uprawnieni są wszyscy uczniowie szkoły. Wyniki poznamy do 2.12. 2019 r.