Wieczór kolęd PDF Drukuj
wtorek, 17 grudnia 2019 10:04

W miniony czwartek odbył się w naszej szkole coroczny koncert kolęd, połączony ze świątecznym kiermaszem, na który rozmaite słodkości, ozdoby i dekoracje świąteczne przygotowali rodzice, nauczyciele oraz uczniowie. W koncercie brały udział prawie wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej, uczniowie pięknie zaśpiewali znane i lubiane polskie kolędy i pastorałki a pośród utworów śpiewanych pojawiła się również kolęda grana przez klasę 3 na dzwonkach. W tym roku koncert uświetniła muzyka grana
przez zaprzyjaźnioną grupę muzyczną na czele z księdzem Piotrem Szczęsnym, wikarym z parafii św. Barbary w Sosnowcu. Jak co roku dobroczyńcy i przyjaciele naszej szkoły okazali wiele zrozumienia i wsparli naszą placówkę funduszami, które służą rozwojowi naszych uczniów. Na szczególne podziękowanie zasługuje firma Tauron z jej przedstawicielem panem Marcinem Marzyńskim, dzięki którym do szkoły zostanie zakupiona tablica multimedialna. Podziękowania złożone zostały również przedstawicielom Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z oddziałem w Sosnowcu za zainicjowanie i organizację szkolnego konkursu na najładniej kartkę świąteczną, laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i współpracę.