Marzycielska Poczta PDF Drukuj
czwartek, 19 grudnia 2019 10:09
Na początku grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”.
Idea „Marzycielskiej Poczty” polega na niesieniu dzieciom wparcia psychicznego w walce i zmaganiach z chorobą. Aktualnie można pomóc ponad 50 chorym dzieciom. Dzieci z Marzycielskiej Poczty to dzieci zmuszone do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów
w szpitalach. Choroba bardzo często ogranicza ich kontakt z rówieśnikami, którego szczególnie potrzebują. Wiele dzieci większość swojego czasu spędza w domach i szpitalach, a Marzycielska Poczta pozwala im rozproszyć uczucie samotności, dając wiele okazji do uśmiechu. Nasi uczniowi na podstawie profili na stronie Marzycielskiej Poczty wykonały własnoręcznie piękne, kolorowe, świąteczne kartki do wybranych przez siebie adresatów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za współpracę i zaangażowanie!"
Z wyrazami szacunku,
Dominika Skiba