Jasełka klas specjalnych PDF Drukuj
piątek, 20 grudnia 2019 00:00
Czwartek, 19 grudnia 2019 roku to szczególny dzień dla klas specjalnych naszej szkoły. Uczniowie, pod opieką nauczycieli przedstawili jasełka. W pięknych strojach,
z wielkim zaangażowaniem przypomnieli nam historię narodzin Jezusa. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo ze wzruszeniem i łezką w oku oglądali występy młodych artystów. Przy świątecznie udekorowanych i suto zastawionych stołach bożonarodzeniowa
atmosfera udzieliła się wszystkim zaproszonym gościom. Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów, ich też nie zabrakło na tym wigilijnym spotkaniu. Dyrektor generalny GRUPY WOLF, pan Andrzej Klimowski wraz ze swoimi pracownikami ufundował sprzęt rehabilitacyjny, który uroczyście wręczono czwórce naszych uczniów. Dziękujemy za ten płynący z potrzeby serca dar. Ten magiczny, pełen wzruszeń dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.