KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ PDF Drukuj
piątek, 20 grudnia 2019 00:00
Ostatnie dni są czasem przygotowywania się do Świąt Bożego Narodzenia. Jednym z charakterystycznych elementów jest przesyłanie najbliższym życzeń świąteczno - noworocznych. Ładnym gestem jest własnoręczne wykonanie kartki świątecznej. Te umiejętności ćwiczone były również w ramach języka niemieckiego. Zadaniem uczniów było dołączenie do takiej kartki niemieckojęzycznych życzeń lub świątecznych rymowanek. Efektem sumiennej pracy uczniów jest galeria pięknych kartek przy sali 34.
Spośród nich wyłoniono w konkursie najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe kartki bożonarodzeniowe, przyznając I miejsce oraz 4 wyróżnienia.
Zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac!
organizator konkursu – Małgorzata Cichoń - Mastalerz