Krajowa Odznaka Jakości PDF Drukuj
piątek, 03 stycznia 2020 14:13
 Z radością informujemy, że klasa1 a wraz z nauczycielami za projekt e-Twinningowy   „24 zadania na czas oczekiwania 2019″ otrzymała Krajową Odznakę Jakości. Projekt spełnił wszystkie wymagane kryteria i już na  na stałe wpiszę  się w tradycję klasy. O naszych licznych działaniach w ramach projektu można przeczytać  na platformie etwinning. Tam też znajduje się  dokumentacja realizacji projektu. Projekt polegał na przygotowaniu kalendarza interaktywnego i umieszczeniu w nim zadań z różnych dziedzin związanych z tematyką świąteczną.Głównymi celami  projektu było: poznanie tradycji i zwyczajów świątecznych z różnych zakątków Polski, komunikacja z wykorzystaniem TIK oraz możliwość ich wykorzystania , współpraca na odległość a przede wszystkim edukacja poprzez zabawę.

etw certificate pdf 82.52 KB