Nowy konkurs dla uczniów klas 4-6 naszej szkoły: 'Życie w cieniu koronawirusa- za czym tęsknimy, czego nam brakuje...' PDF Drukuj
czwartek, 14 maja 2020 14:07
Drodzy uczniowie. Od pewnego czasu nasze życie nieco się zmieniło. Mamy pewne ograniczenia, do których, dla naszego bezpieczeństwa, musimy się stosować. Kiedyś wszystko wróci do normy, ale tymczasem musimy rezygnować z różnych zachowań. Nam na pewno brakuje Was, naszych uczniów... tak na co dzień... na żywo... Bo, mimo, że czasem udaje się Wam wyprowadzić nas z równowagi, to i tak zawsze bardzo Was lubimy :) A czego Wam brakuje??? Wykorzystajcie program graficzny i narysujcie to, za czym najbardziej tęsknicie, czego nie możecie się doczekać.

Pracę zapiszcie pod nazwą: konkursimięnazwiskoklasa (np. konkursewanowak6c) i prześlijcie jako załącznik na pocztę nauczycieli informatyki/ zajęć komputerowych do końca maja:

Czekają na Was dodatkowe oceny, punkty za udział w konkursie i nagrody :)
Liczymy na Wasze prace:)

Wasi nauczyciele informatyki/ zajęć komputerowych