Konsultacje dla klas IV-VIII PDF Drukuj
piątek, 29 maja 2020 15:00
Od najbliższego poniedziałku, 1 czerwca, rozpoczynają się w naszej szkole konsultacje dla uczniów klas IV-VIII. W załączniku przesyłamy harmonogram zajęć (także dla klas VIII)
Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne w zajęciach mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie, których uczestnictwo było wcześniej zgłoszone. Dodatkowo każdy uczeń jest zobowiązany do okazania przy wejściu do szkoły podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego deklaracji (w załączniku). W deklaracji należy wpisać terminy wszystkich konsultacji, w którym uczeń weźmie udział w danym tygodniu. Brak podpisanej deklaracji będzie skutkował nie wpuszczeniem dziecka na teren placówki.

Deklarację można pobrać z dyżurki szkoły w godzinach pracy szkoły. Dopuszczalne jest również wysłanie formy elektronicznej na adres
Prosimy nie wysyłać deklaracji do wychowawców.

Konsultacje są planowane na 45 minut, w przerwie pomiędzy zajęciami będzie przeprowadzana dezynfekcja sali (odkażanie krzesełek i stolików, wietrzenie pomieszczenia).

Plan konsultacji  docx 19.92 KB
Deklaracja dla rodziców docx 14.9 KB