Pobiegliśmy dla hospicjum PDF Drukuj
niedziela, 15 maja 2016 01:00

155  IV Bieg Charytatywny na rzecz sosnowieckiego Hospicjum za nami! Organizowane już po raz czwarty przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, UKS Tramp i sosnowieckie Hospicjum wydarzenie okazało się dużym sukcesem. Główne wydarzenie dnia - pięciokilometrowy bieg na terenie Górki Środulskiej w kategorii kobiet wygrała Aneta Świtaj, wśród mężczyzn najlepszy był Sergij Rybak. Jednak nie miejsce było najważniejsze, a fakt chęci pomocy na rzecz stacjonarnego hospicjum w mieście.

  Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu uczestników i sponsorów tego niezwykłego wydarzenia udało zgromadzić się 19211,35 zł. Wszystkim uczestnikom niedzielnego wydarzenia, rodzicom, sponsorom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia osobom i instytucjom gorąco dziękujemy! To wyjątkowe wydarzenie dowodzi, jak pełna ciepła i wrażliwości oraz otwarta na innych ludzi jest społeczność skupiona wokół naszej szkoły.

 

 

Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2016 01:17