Bezpiecznie tu i tam PDF Drukuj
wtorek, 11 października 2016 14:23

1  Od września bieżącego roku Szkoła Podstawowa nr 38 bierze udział w konkursie "Bezpiecznie Tu i Tam". Jego celem jest podniesienie kompetencji dzieci i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa w internecie. Organizatorem jest Fundacja Orange. Przez 7 miesięcy, od września do marca 2017r., będziemy zbierać punkty za przewidziane w konkursie aktywności. O liczbie uzyskanych przez nas punktów decydować będzie wspólne zaangażowanie uczniów, nauczycieli i rodziców. Gorąco zachęcamy rodziców do włączenia się w tę inicjatywę. Do tej pory uczniowie zdobyli 50 punktów, czyli maksimum przewidziane na miesiąc wrzesień.

 

 

Więcej informacji można uzyskać logując się na stronie fundacji:

https://fundacja.orange.pl/kurs/

Poprawiony: środa, 30 sierpnia 2017 23:26