V Charytatywny Bieg na rzecz Hospicjum PDF Drukuj
czwartek, 25 maja 2017 20:34

V bieg Logo

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu składa wyrazy wdzięczności organizatorom, sponsorom, biegaczom, nauczycielom, rodzicom i uczniom, wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji 5 Charytatywnego  Biegu na Rzecz Hospicjum św.Tomasza 

  21 maja na Górce Środulskiej w Sosnowcu odbył się 5 Charytatywny Bieg na Rzecz Hospicjum 'Zdobądź swoje Monte Cassino'. Organizatorami Biegu była nasza szkoła - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu oraz Uczniowski Klub Sportowy Tramp działający przy ZSO nr 5. Wsparcia organizacyjnego udzieliło nam Hospicjum Domowe św. Tomasza Apostoła oraz MOSiR Sosnowiec.  Patronat nad tą charytatywną imprezą objął prezydent Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński, a opiekę medialną Radio Eska, Telewizja Silesion, TVP 3 Katowice i Kurier Miejski.

  Dzięki wielkiemu sercu wielu ludzi dobrej woli, ich przyjaznym dłoniom, bezinteresowności, wrażliwości, może spełniać się to, co zamierzone i wymarzone; to, co dla wielu ludzi może stać się przystankiem przed daleką podróżą - stacjonarne Hospicjum im. św. Tomasza w Sosnowcu.

  Do powstania tego Wielkiego Dzieła Wielkich Ludzi przyczynili się przede wszystkim nasi sponsorzy główni:

BITRON POLAND, REMIKS - automatyka przemysłowa, Agencja Turystyczna JAN, POLWAX - parafiny przemysłowe, TAURON oraz:

Biuro podróży INDEX, firma GAZTECH, Szafranowy Dwór/ Hotel Szafran, Zarządca nieruchomości MZBM, E. Leclerc, Firma Trusto, Spin, Restauracja Warszawska/ Hotel Centrum, Laserhouse, Lasercup, Biedronka, ING Bank Śląski, Andrzej Bednarczyk zdobienie szkła, Stowarzyszenie Turystyki Terenowej 4x4, Stowarzyszenie 'Dawcy Uśmiechu', a także:

Wyższa Szkoła Humanitas, Uniwersytet Śląski, Remondis, Kopalnia Kultury, Piekarnia/ Cukiernia Maciuś, Holiday Inn, Euro Info Podatki, Matematrix korepetycje, Kancelaria Doradztwa Podatkowego Progres, Doradztwo Podatkowo Księgowe, Szkoła jazdy Dora & Piotr, Solarium B-n ul. Bema, Hallo Taxi, Orient Zegarmistrzostwo, Teatr Zagłębia, AWMIG, Reden Panorama Bar, Zagłębie Smaku, Evita, Ziaja,  Sympatico, Twoje Krówki, Trattoria, Vision Express, Fido, McDonald's, Klinika Estetica, Akademia Stylizacji Fryzur, Środula motors, Seahorse Store, Fitness Club Power- Fit,Rzęsownia by Klaudia, Twoje Paznokcie, Weltour sklep rowerowy, kino Helios, Dr Clown, Carrefour, Auchan, Targ na Rydza, Boogie Woogie, Miejski Klub im. J.Kiepury, Polskie Linie Kolejowe PKP, Szkoła Muzyczna Yamaha, Armi, Zagłębie Fm, Travelplanet, Huhtamaki, Brodacz Barber Shop, Państwowa Straż Pożarna.

  Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy. To dzięki Wam uczestnicy tej charytatywnej imprezy mogli wziąć udział w biegach dla dzieci i dorosłych, zostać uhonorowanymi medalami, pucharami i wspaniałymi nagrodami a także skorzystać z wielu atrakcji (samochody terenowe, motocykle, samochody amerykańskie, loteria, ścianka wspinaczkowa, bramka strzelecka, zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, straż pożarna, pokaz psów, licytacje, występy dzieci i młodzieży oraz ciasta, kawa, herbata, dania z grilla, żurek, bigos ).Wszystko to przyczyniło sie do dołożenia kolejnej cegiełki do powstania stacjonarnego Hospicjum im. św. Tomasza, która tym razem wyniosła 24145,12 zł.

  Dziękujemy z całego serca i do zobaczenia za rok na 6 Charytatywnym Biegu na Rzecz Hospicjum 'Zdobądź swoje Monte Cassino'.

 

 

Poprawiony: czwartek, 31 sierpnia 2017 01:02