Podsumowanie Dni Ziemi PDF Drukuj
piątek, 02 czerwca 2017 01:00

1  W piątek 2 czerwca 2017 r. na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego odbyły się obchody XXV Dni Ziemi. Podczas uroczystej sesji podsumowującej uczestnicy wysłuchali wykładu popularnonaukowego dr Marka Rumana „W kierunku natury – sensacje hydrologiczne” oraz obejrzeli prezentację mgr Elżbiety Markowiak „Sosnowiec – piętnaste miasto w Polsce”.

W holu głównym auli wszyscy uczestnicy mieli możliwość obejrzenia wystawy prac uczniów oraz posterów z informacjami o szkolnych imprezach. Dodatkową atrakcją dla uczniów były pokazy skoków z wieżowca WNoZ w ramach inicjatywy Dream Walker Around the World in 80 Jumps. Uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i nagrody książkowe za sukcesy w konkursach szkolnych i międzyszkolnych dotyczących święta planety.

 

Poprawiony: czwartek, 31 sierpnia 2017 01:02