Z kulturą za pan brat, czyli edukacja kulturalna od kuchni’ PDF Drukuj
środa, 21 czerwca 2017 20:07

3  Klasa IIId realizując projekt "Z kulturą za pan brat, czyli edukacja kulturalna od kuchni" zakończyła właśnie piąty i ostatni już moduł "Film". Uczniowie poznali najciekawsze elementy produkcji filmowej skupiając się na metodzie konstruowania filmowych kadrów oraz powstawania poszczególnych etapów produkcji.

Dowiedzieli się także o małoznanych szczegółach produkcji filmu – np. pracy imitatora dźwięku, czy sposobach radzenia sobie z różnymi wyzwaniami na planie filmowym. Odwiedzili również Miejski Dom Kultury "Kazimierz", gdzie mieli okazję obejrzeć indywidualną projekcję filmową, połączoną z prelekcją oraz warsztatami. Dzieci z zainteresowaniem odkrywały jak powstają animacje, jakie są ich rodzaje, a na koniec wykonały swoje własne zootropy.

 

Poprawiony: czwartek, 31 sierpnia 2017 01:02