Budżet Obywatelski w Sosnowcu PDF Drukuj
środa, 05 września 2018 00:00
Już 6 października ruszyło głosowanie na projekty złożone w ramach czwartej edycji „Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu”. W tym roku do akcji zgłosiła się również nasza szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi.
Celem, do którego dążymy jest budowa wielofunkcyjnego boiska stanowiąca dopełnienie kompleksu sportowego przy naszej szkole. Planujemy obiekt, który posłuży wszystkim mieszkańcom Sosnowca – zarówno tym zdrowym jak i niepełnosprawnym. W jego skład wejdzie boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, tenisa oraz inne gry i zabawy sportowe.
Uprawnieni do głosowania są wszyscy mieszkańcy Sosnowca bez względu na wiek!!!
Każdy mieszkaniec ma 3 głosy
• jeden na projekty z Lokalnych Stref Konsultacyjnych (proponujemy oddać głos na projekt "Budowa mini parku - zielona strefa odpoczynku przy Bohaterów Monte Cassino z boiskiem dla najmłodszych."
• jeden na projekty ze Strefy Szkolnej - "Nasza wspólna przestrzeń – integracja poprzez sport i rekreację wielofunkcyjne boisko sportowe, ul. Bohaterów Monte Cassino." !!!!!!!!!!!
• jeden na projekty ze Strefy Przedszkolnej (proponujemy oddać głos na projekt "Remont alejek i chodników w ogrodzie schodów wejściowych do budynku oraz bramki wejściowej PM nr 46 ul. Koszalińska.")
Głosy oddaje się poprzez wybranie projektów z listy dostępnej na stronie https://obywatelski.sosnowiec.pl/pl oraz potwierdzenie oddania głosu hasłem otrzymanym sms-em na podany w formularzu numer telefonu. Uwaga! max. 5 haseł na jeden numer telefonu.
Po wpisaniu swoich danych można głosować na projekty ze wszystkich trzech stref.
Uwaga! Nie ma możliwości powtórnego logowania się do systemu, w celu oddania pojedynczych głosów w poszczególnych strefach!


GŁOSOWANIE ZAKOŃCZYŁO SIĘ.
Trzymamy kciuki za wyniki:)


Poprawiony: środa, 18 października 2017 20:08