Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj
poniedziałek, 16 października 2017 17:21
UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać
M. Twain13 października 2017 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Tradycyjnie uczniowie wraz z opiekuinami Samorządów Uczniowskich przygotowali program artystyczny nawiązujący do edukacji na przestrzeni wieków. W odbytej „ podróży przez epoki i galaktyki” zobaczylismy naszą szkolną rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Podczas akademii padło wiele serdecznych słów i życzeń kierowanych do nauczycieli. Następnie Pani Dyrektor zabrała głos i wyróżniła za szczególne osiągnięcia w pracy grupę nauczycieli wręczając im nagrody. Za miłe słowa wszyscy pracownicy szkoły serdecznie dziękują.


Poprawiony: środa, 18 października 2017 20:12