Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj
środa, 18 października 2017 08:42

 Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.
M. Twain

13 października 2017 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Tradycyjnie uczniowie wraz z opiekuinami Samorządów Uczniowskich przygotowali program artystyczny nawiązujący do edukacji na przestrzeni wieków. W odbytej „ podróży przez epoki i galaktyki” zobaczylismy naszą szkolną rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Podczas akademii padło wiele serdecznych słów i życzeń kierowanych do nauczycieli. Następnie Pani Dyrektor zabrała głos i wyróżniła za szczególne osiągnięcia w pracy grupę nauczycieli wręczając im nagrody. Za miłe słowa wszyscy pracownicy szkoły serdecznie dziękują.Uśmiech

Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:03