Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego: ,,Portret nauczyciela lub pracownika szkoły” PDF Drukuj
poniedziałek, 30 października 2017 14:15
 Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi.
Jednakże energia, która tę łódź napędza,
musi pochodzić od uczących się.
 
(T. Mackenzie)


Niedawno mogliśmy świętować Dzień Edukacji Narodowej, uczniowie mogli okazać szacunek oraz złożyć podziękowania pracownikom szkoły, nauczycielom. Świetliczaki z świetlicy ogólnej również mogły wyrazić swoją sympatię do nauczycieli i przelać ją na papier w swoich twórczych pracach konkursowych. Piękne podobizny nauczycieli, pracowników szkoły zdobiły Naszą świetlicę w galerii pokonkursowej. A teraz ukochani nauczyciele Naszych świetliczaków mogą cieszyć się tymi podarunkami od swoich uczniów, gdyż przekazaliśmy w ręce nauczycieli wszystkie prace z ich podobiznami.

Podjęcie decyzji o osobach nagrodzonych, wyróżnionych było bardzo trudne, ponieważ prace były bardzo różnorodne. Musieliśmy zatem wyłonić po kilka miejsc pierwszych, drugich oraz trzecich, biorąc pod uwagę różne kryteria. I tak wybraliśmy portrety ze względu na włożony wkład pracy, pomysł, estetykę jak również samodzielność pracy. Nie było łatwo ale po burzliwych naradach jury nagrodziło następujących uczniów:

I miejsca : Łukasz Pietkiewicz kl.III h, Klaudia Kopacz kl.III c, Julia Szczur kl.III e

Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:04