OBCHODY HALLOWEEN W GIMNAZJUM PDF Drukuj
piątek, 03 listopada 2017 09:21
 We wtorek, 31 października 2017 r., opiekunowie Samorządu Uczniowskiego GM rozstrzygnęli 2 konkursy ogłoszone dla naszych gimnazjalistów, którzy postarali się o to, aby w ostatnim dniu października nasze gimnazjum wyglądało inaczej niż na co dzień. Jesienno – halloweenowe dekoracje sal przyciągały wzrok nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Ich najważniejszą funkcją jest jednak przypomnienie o środowym dniu Wszystkich Świętych.

A oto wyniki wspomnianych konkursów:

  1. W konkursie na najładniej udekorowaną salę lekcyjną zwyciężyły ex aequo 2 klasy: II C GM i III B GM. Waszą nagrodą jest jeden wybrany dzień bez pytania (!!!).

  2. W konkursie na najładniejsze przebranie halloweenowe zwyciężyła Aleksandra Machera z klasy II C GM (Olu, brawo za odwagę, pomysłowość i świetny makijaż!). Nagrodę rzeczową przekażą Ci członkowie SU GM.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyłączenie się do naszej zabawy!

opiekunowie SU GM

Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:04