Nasi uczniowie w Global Monster Project PDF Drukuj
poniedziałek, 06 listopada 2017 13:17
ZdziwieniePuszcza oczkoZdziwienie
 Zakończyliśmy dwumiesięczne działania w ramach międzynarodowej inicjatywy Global Monster Project. Pomysłodawca projektu Terry Smith jest wykładowcą uniwersyteckim oraz nauczycielem przedmiotów technicznych (STEM) w szkole podstawowej w Radford (Virginia, USA). Działania od 2002 roku wspiera National Geographic Education Global Collaborative Projects. W tym roku uczniowie klas IV dołączyli do 48 zespołów z całego świata (aktualne zestawienie drużyn http://bit.ly/2AjEtJY). Zadanie wymagało nie tylko zdolności projektowych, ale czytania ze zrozumieniem obszernej instrukcji, następnie wykonania stworzenia, a na końcu dokonania jego opisu. Jeśli jesteście ciekawi, jak poradziły sobie inne zespoły, możecie sprawdzić to na stronie projektu (http://www.smithclass.org/proj/Monsters/2017/pix17/monpix17.htm) - nasz Ivi Niam Odisch Śmieciak zamieszkiwać będzie do końca listopada w szkolnej bibliotece.

Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:04