"Czas jest naszym skarbem, pieniądzem, za który mamy nabyć wieczność..." PDF Drukuj
piątek, 17 listopada 2017 00:00
Odszedł nieodżałowany koszykarz, trener, nauczyciel, przyjaciel...

źródło zdj.: Dziennik Zachodni

113 listopada 2017 dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci nauczyciela naszej szkoły, Włodzimierza Środy. Jego 58 – letnie życie było krótkie, ale niejednokrotnie dawało dowody ku temu, aby już na zawsze darzyć naszego przyjaciela szacunkiem i sympatią. Wspaniały koszykarz, trener, nauczyciel wychowania fizycznego, a przede wszystkim niesamowicie przyjazny człowiek. Miał niezwykły dar rozładowywania atmosfery, wprowadzania spokoju, dobrego humoru, a w jego głosie zawsze można było usłyszeć dobroć i empatię. Choć patrzył na nas z góry, to nigdy tego nie odczuwaliśmy.
Włodku, będzie nam Ciebie bardzo brakowało...

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek 17 listopada o godz. 12.00 w kościele pod wezwaniem św. Joachima w Sosnowcu-Zagórzu.
Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:06