Pierwsze miejsce w regionie!! PDF Drukuj
wtorek, 05 grudnia 2017 10:17
 W piątek grupa wolontariuszy z ZSO nr 5 wraz z opiekunami bawiła się na II Andrzejkowym Balu Wolontariusza. Zabawa była jeszcze lepsza gdy dowiedzieliśmy się, że nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce w Diecezji Sosnowieckiej w konkursie „Wolontariat – podaj dalej”. Nagrodę odebraliśmy z rąk prezydenta miasta Arkadiusza Chęcińskiego, bp Grzegorza Kaszaka oraz dyrektora Caritas Sosnowiec Ks. Tomasza Folgi. Jesteśmy dumni, że trud uczniów i nauczycieli został doceniony.


Największe podziękowania należą się opiekunom i członkom PCK, SKC oraz Samorządów Uczniowskich, jak również wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy organizowali akcje dobroczynne w minionym roku szkolnym.
A oto skrót działań charytatywnych naszej szkoły w roku 2016/17:minia

Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:09