Pierwszy egzamin Cambridge YLE Starters w naszej szkole PDF Drukuj
piątek, 31 sierpnia 2018 00:00
Z przyjemnością informuję, w sobotę 12 maja odbędzie się pierwszy w naszej szkole egzamin z języka angielskiego Cambridge YLE Starters. Do egzaminu podejdzie 14-osobowa grupa uczniów z klas IV-V SP, która będzie przecierać szlaki następnym kandydatom. Stoi przed nimi duże wyzwanie i zaszczyt reprezentowania naszej szkoły na arenie międzynarodowej. Egzaminatorem z ramienia British Council będzie Pani Eva Piotrowska.
Egzamin odbędzie się o godzinie 9.00 w sali nr 43, ale kandydaci są proszeni o obecność 20 minut wcześniej. Prosimy o obowiązkowe zabranie dokumentu ze zdjęciem (legitymacja szkolna), przyborów do pisania (ołówek, długopis, gumka, temperówka i kredki) oraz , koniecznie, dobrego humoru.
Nie zabieramy na salę egzaminacyjną żadnych urządzeń elektronicznych, zostaną one zdeponowane w sali obok i oddane po egzaminie.
Rozkład czasowy wygląda następująco:

9.00-9.20 Listening

Przerwa ok. 10 min.

9.30-9.50 Reading&Writing

Przerwa ok. 10 min.

10.00 -11.40 Speaking (po ok. 5 min. na osobę)

Trzymamy kciuki za debiutantów i życzymy im wspaniałych wyników !
Dołączcie do nas w przyszłym roku Uśmiech
Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:17