Pierwszy egzamin Cambridge  YLE Starters w naszej szkole PDF Drukuj
poniedziałek, 28 maja 2018 00:00
Z przyjemnością informuję, w sobotę 12 maja odbędzie się pierwszy w naszej szkole egzamin z języka angielskiego Cambridge YLE Starters. Do egzaminu podejdzie 14-osobowa grupa uczniów z klas IV-V SP, która będzie przecierać szlaki następnym kandydatom. Stoi przed nimi duże wyzwanie i zaszczyt reprezentowania naszej szkoły na arenie międzynarodowej. Egzaminatorem z ramienia British Council będzie Pani Eva Piotrowska.
Egzamin odbędzie się o godzinie 9.00 w sali nr 43, ale kandydaci są proszeni o obecność 20 minut wcześniej. Prosimy o obowiązkowe zabranie dokumentu ze zdjęciem (legitymacja szkolna), przyborów do pisania (ołówek,  długopis,  gumka,   temperówka i kredki) oraz , koniecznie, dobrego humoru.
Nie zabieramy na salę egzaminacyjną żadnych urządzeń elektronicznych, zostaną one zdeponowane     w sali obok i oddane po egzaminie.
Rozkład czasowy wygląda następująco:
9.00-9.20 Listening
Przerwa ok. 10 min.
9.30-9.50 Reading&Writing
Przerwa ok. 10 min.
10.00 -11.40 Speaking (po ok. 5 min. na osobę)
Trzymamy kciuki za debiutantów i życzymy im wspaniałych wyników !
Dołączcie do nas w przyszłym roku

</td>
</tr>