„Jeden z dziesięciu ” PDF Drukuj
piątek, 18 maja 2018 12:09
Dnia 15.05.2018r. w naszej szkole odbył się II Etap III-go Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas VI "Jeden z dziesięciu", do którego zakwalifikowało się dziesięcioro najlepszych uczniów wyłonionych w I Etapie (25.04.18).
Uczniowie zajęli stanowiska 1–10 rozdzielane drogą losowania i rozpoczęli konkurs z trzema „szansami”, które reprezentowały 3 zielone baloniki na ich stanowisku. Na odpowiedź uczniowie mieli 3 sekundy, błędna odpowiedź lub jej brak powodowała utratę jednej „szansy”. Odpowiadali na pytania z wielkim zaangażowaniem.

Laureatami zostali:

Miejsce I Szymon Polewczak SP 42

Miejsce II Daria Grząździel SP 21

Miejsce III Tomasz Stokłosa SP 42

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu:

mgr Joanna Starzyk

mgr Barbara Kowalik
Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:18