Uroczyste otwarcie basenu PDF Drukuj
wtorek, 29 maja 2018 10:37
W piątek 25 maja odbyło się uroczyste otarcie basenu przy naszej szkole. Imprezę zaszczycili swą obecnością przedstawiciele władz wojewódzkich: Pani Barbara Daniel – dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społeczne przy Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, Pani Agnieszka Przeniosło – główna specjalistka w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urząd Marszałkowski, Pan Jan Zieliński – Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych przy Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, Pan Jan Wroński – Dyrektor Śląskiego Oddziału PFRO, Pani Beata Długajczyk – przedstawiciel Śląskiego Oddziału PFRON w Katowicach oraz władz miejskich na czele z prezydentem Sosnowca panem Arkadiuszem Chęcińskim.

Zaproszeni goście wysłuchali przemówień pana Prezydenta Miasta oraz Pani Dyrektor Iwony Chęcińskiej, obejrzeli krótki program artystyczny, a także kibicowali uczestnikom pierwszych zawodów pływackich o puchar Prezydenta Miasta oraz Dyrektora ZSO nr 5 Następnie zabawa przeniosła się na rodzinny piknik. W rytm żeglarskich szant dzieci i rodzice wzięli udział w grach i zabawach przygotowanych przez naszych nauczycielach. Kulminacyjnym punktem imprezy było wypuszczenie w powietrze dziesiątek balonów. Wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom zabawy.
Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:18