6 Charytatywny Bieg na Rzecz Hospicjum św. Tomasza PDF Drukuj
środa, 30 maja 2018 17:12
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu składa wyrazy wdzięczności organizatorom, sponsorom, biegaczom, nauczycielom, rodzicom i uczniom, wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji 6 Charytatywnego Biegu na Rzecz Hospicjum św. Tomasza
27 maja na Górce Środulskiej w Sosnowcu odbył się 6 Charytatywny Bieg na Rzecz Hospicjum „ Biegniemy dla Hospicjum” . Organizatorami Biegu była nasza szkoła - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu oraz Uczniowski Klub Sportowy Tramp działający przy ZSO nr 5. Wsparcia organizacyjnego udzieliło nam Hospicjum św. Tomasza Apostoła oraz MOSiR Sosnowiec. Patronat nad imprezą objął prezydent Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński, a opiekę medialną Radio Eska i Kurier Miejski.


Zawodnicy brali udział w biegu głównym na 5 km, dodatkowo odbyły się biegi dla dzieci i młodzieży z podziałem na kategorie wiekowe. Wydarzeniom sportowym towarzyszył piknik rodzinny z różnorodnymi atrakcjami (były samochody terenowe, loteria, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia dmuchana, trampolina, straż pożarna, , licytacje, występy dzieci i młodzieży oraz ciasta, kawa, herbata, dania z grilla, bigos ).
Do realizacji tego niezwykłego projektu przyczynili się przede wszystkim nasi sponsorzy główni, dzięki którym, według aktualnych wyliczeń, hospicjum zebrało około 20 tysięcy złotych.

Główni sponsorzy:

BITRON POLAND, REMIKS- automatyka przemysłowa, POLWAX- parafiny przemysłowe, TAURON, ABC Szkło

oraz:

Szafranowy Dwór/ Hotel Szafran w Czeladzi, Zarządca nieruchomości MZBM, E. Leclerck, Firma Trusto Spin, Restauracja Warszawska/ Hotel Centrum, Laserhouse, Sz. P. Henryk Włoch, Biedronka, ING Bank Śląski, Andrzej Bednarczyk zdobienie szkła, Stowarzyszenie Turystyki Terenowej 4x4, Timken, Firma reklamowa „Whitebox”, Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o., Boogie- Woogie- Strefa Zabawy, HUHTAMAKI Foodservice Poland Sp z o.o., Fundacja PZU Galeria Kordian II Sosnowiec, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Hipermarket Carrefour Sosnowiec, McDonald’s Sosnowiec Plaza, „Twoje Paznokcie” Instruktor SPN Nails Professional Sosnowiec, sklep Dziecięcy „FIDO” Sosnowiec, „ZAPIEKARNIK” Sosnowiec, Salon Fryzjerski Brodacz Barber Shop i Akademie Szkoleniowe KEMON Dąbrowa Górnicza, Pizzeria Trattoria w Sosnowcu, firmy Nissan Japan Motors, Firma AWMIG w Sosnowcu, Firma INGIFT w Sosnowcu, Teatr Zagłębia w Sosnowcu, Firma Euro- Info- Podatki w Sosnowcu, Firma Orient, Belibe Sport SP. z o.o., Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik, „BALATON” Ośrodek Wypoczynkowy Sosnowiec, S.C. GAZTECH Sosnowiec, S.C. TRUSTO Sosnowiec, Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe „Evita”, Firma „INGRESSIO” Centrum Szkolenia Spawaczy, Market Budowlany Castorama, „Champion Aktywny Wypoczynek”, firma „Banasik” SJ Sosnowiec, Hipermarket Auchan, „Seahorse Store”, Leroy Merlin, Biuro Księgowo- Podatkowe w Sosnowcu ul. Modrzejowska.

Wielkiej pomocy przy organizacji imprezy udzielili:

Sz. P. Barbara Markocka, Sz. P. Grzegorz Trela, Sz. P. Marcin Marzyński, Sz. P. Piotr Czopek, Sz. P. Joanna Kosakowska, Sz.P. Jerzy Kij, Sz. P. Urszula Kalecińska- Kucik, Sz. P. Iwona Miżyńska van ECK, Sz. P. Bogusława Chwierut, Sz. P. Aldona Latosik, Sz. P. Robert Kołdyka, Sz.P. Katarzyna Dominik, Fundacja „Dr Clown”, Sz. P. Ewa Pająk i Wolontariusze Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, Samorząd Uczniowski Zespołu wolontariuszy IV LO im. Stanisława Staszica w Sosnowcu, Komenda Miejska Policji w Sosnowcu, Straż Miejska w Sosnowcu, Ochotnicza straż pożarna Cieśle.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.
Poprawiony: piątek, 31 sierpnia 2018 00:21